naszemiasteczka.pl

budownictwo, ogród, dom

Caprio
Lifestyle

Caprio – 3 razy na tak!

Wszelkiego rodzaju soki i napoje to nieodłączony element spotkań towarzyskich, świąt, domówek, zabaw tanecznych. Są z nami podczas wakacji, na wycieczkach górskich czy rowerowych, na spacerach czy odpoczynku nad morzem. Towarzyszą nam przy codziennych czynnościach, w pracy, w szkole i podczas imprez okolicznościowych. Caprio wychodzi z ofertą różnorodnych połączeń smakowych, które cieszą się ogromną popularnością. Dlaczego warto wybrać napoje Caprio?

Na każdą okazję

Napoje Caprio to propozycja, która pasuje na każdą okazję. Niezależnie czy jest to domówka z przyjaciółmi, czy oficjalne spotkanie, śmiało można zaserwować napoje Caprio. Idealnie pasują na każdą porę roku. W lecie świetnie gaszą pragnienie, dają orzeźwienie,  a w sezonie jesienno- zimowym pomogą uzupełnić dietę w witaminę C, która znajduje się w każdym napoju Caprio. W chłodne dni wiele uroczystości przenosi się do domów i mieszkań . Wszelkie imprezy takie jak Andrzejki, Boże Narodzenie, Sylwester czy Bal karnawały to idealne okazję, aby zaserwować owocowe napoje Caprio. Z kolei ciepłe miesiące zachęcają, aby przyjęcia, czy grille urządzać na łonie natury, gdzie nie może zabraknąć na stole Caprio, które idealnie łączy się z grillowaną kiełbaską, karczkiem i szaszłykami. Świetnie pasuje także do wegetariańskich dań i sałatek. Caprio warto mieć zawsze w swoim domu, aby nigdy do posiłku nie zabrakło smakowitego napoju.

Owocowe smaki

Caprio posiada bogatą ofertę różnorodnych owocowych smaków. Napoje dostępne są w wielu ciekawych smakach. Nawet wymagający klienci znajda coś dla siebie. Caprio proponuje klasyczne smaki takiej jak jabłko, pomarańcza, czarna porzeczka. Te tradycyjne owoce pasują na każdą okazję i świetnie komponują się ze świątecznym obiadem czy grillem. To sprawdzone typy, które śmiało można podawać na większych imprezach i zabawach tanecznych, gdyż świetnie gaszą pragnienie.

Inna propozycja Caprio to ciekawe i oryginalne połączenia. Są to między innymi jabłko-mango, jabłko-malina, jabłko-aronia-wiśnia. Miksy od Caprio to pomysł na imprezę ze znajomymi, domówkę z planszówkami czy świąteczny obiad. Są idealnym dodatkiem do dań mięsnych, rybnych i wegetariańskich.

Ekonomiczne opakowania

Poza wyśmienitym smakiem napojów, Caprio wychodzi naprzeciw swoim klientom poprzez oferowanie ich w dużych ekonomicznych opakowaniach. Dzięki dużej pojemności napojów, Caprio wystarcza na długo. Dodatkowo atrakcyjna cena zachęca, aby kupić Caprio i mieć go w zapasie w swoim domu. Nie raz przydaje się na tak zwaną czarną godzinę, kiedy niespodziewanie bez zapowiedzi odwiedzają nas goście. Sprawdza się zarówno w codziennych sytuacjach, jak i większych uroczystościach. Cena i duże opakowanie to to, co z pewnością przekonuje, by spróbować soczystych  napojów Caprio. Ekonomiczna opakowanie sprawia, że napoju wystarcza naprawdę na długo, nawet dla wieloosobowej rodziny.