naszemiasteczka.pl

budownictwo, ogród, dom

małe agd do kuchni
Multimedia

Małe AGD do kuchni – jak wybrać

Małe AGD to wszystkie rodzaje sprzętów, bez których codzienne funkcjonowanie w kuchni byłoby bardzo trudne. Małe AGD do kuchni to przede wszystkim blendery, miksery czy mikrofalówki. Są to urządzenia znacząco przyśpieszające przygotowywanie posiłków.

W jakie drobne sprzęty wyposażyć swoją kuchnie? Jak wybrać małe AGD do kuchni? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Małe AGD do kuchni – przedstawiamy produkty, bez których trudno obyć się w kuchni!

Kuchenka mikrofalowa
Kuchenki mikrofalowe są przystępne cenowo, poręczne i przede wszystkim – wielozadaniowe. Nowoczesne kuchenki mają atrakcyjny wygląd wizualny, mogą być wolnostojące bądź z możliwością zabudowy. Podejmując decyzje o wyborze kuchenki mikrofalowej należy zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale również na funkcje, które posiada. Współczesne urządzenia oferują szeroki wachlarz możliwości: podgrzewanie żywności, grilowanie, rozmrażanie a nawet gotowanie na parze.

Blender
Blendery są praktyczne, wszechstronne i z powodzeniem zastępują inne urządzenia kuchenne jak np. mikser. Większość sprzedawanych blenderów posiada w zestawie wiele interesujących końcówek, które dają szereg możliwości wykorzystania tego urządzenia. Blender pomoże ci w przygotowaniu koktajli, musów, zup krem, drinków, deserów, rozdrabnianiu warzyw i podczas przyrządzania wielu innych dań i napojów.

Maszynka do mielenia mięsa i szatkownica
Wbrew pozorom dobrej jakości maszynka do mielenia przyda się osobom nie tylko jedzącym mięso. Tego typu sprzęty zwykle posiadają również zestaw różnorodnych nakładek służących do szatkowania i krojenia warzyw. Dzięki temu przygotujesz wegetariański obiad w dużo krótszym czasie.

Suszarka do grzybów
Ten produkt jest bardzo niedoceniany. Przyda się w szczególności amatorom zbierania grzybów i tym, którzy posiadają własne działki obfitujące w warzywne i owocowe plony, bowiem w takiej suszarce można suszyć nie tylko grzyby. Suszone owoce i warzywa zachowują wyśmienite walory smakowe i pełnię wartości odżywczych. Co więcej, z takiej maszynki ucieszą się również mięsożercy, ponieważ można przygotować w niej pyszne mięsne chipsy.

Multicooker
Najlepsze zostawiamy na sam koniec. To urządzenie co prawda nie przygotuje za ciebie całego posiłku od a do z, ale znacznie skróci czas potrzebny na jego ugotowanie. Nowoczesne multicookery zastępują wiele sprzętów od blenderów, poprzez mikrofalówkę czy parowar, kończąc nawet na piekarniku. Multicooker to urządzenie na tyle intuicyjne, że nie musisz stale kontrolować gotowanego posiłku, a wolny czas możesz poświecić na coś innego niż gotowanie.

Obecny rynek sprzętów oferuje wiele produktów z gamy małego kuchennego AGD. A ty zastanowiłeś się już w co wyposażysz swoją kuchnie?